FAQ

GALERIE

Úžasná díla našich zákazníků

FAQ

Vaše často kladené otázky

O jaký malířský zážitek se jedná?

V našem ateliéru si můžete vytvořit abstraktní mistrovská díla zcela jednoduše za pomoci kyvadla a rotace, rotačního stolu, a dalších nástrojů. Žádný nepořádek doma.

Jak to probíhá?

Každá rezervace na malování trvá 1 hodinu, kdy vám bude přiřazen (rotační, statický) stůl a další doplňky k tvorbě. V ateliéru si pak vyberete a dokoupíte malířská plátna a akrylové barvy dle Vašeho přání. Rezervace jsou možné online nebo přímo u nás v ateliéru. Během malby je vám k dispozici přátelský personál.

Jaké barvy, plátna používáte?

Používáme velmi kvalitní akrylové, po zaschnutí voděodolné barvy, s širokou paletou odstínů. Tyto si vyberete dle vzorniku u nás na místě. Jak plátno, tak i rám je vyroben z čistě přírodních materiálů, česká výroba.

Máte ochranné prostředky na oděv?

Před začátkem malování obdržíte ochranné rukavice, návleky na boty a kombinézu, plášt nebo zástěru. Podle vašeho výběru. Akrylové barvy se nedají vyprat.

Kdy si můžu odnést hotové dílo?

Svůj obraz sí může odnést v následujícím dni, nejdříve po 24 hodinách, kvůli schnutí barev. Záleží také od typu použité techniky. Je také možnost zaslání poštou.